Gdy przyjechali policjanci, nie siedział już w aucie
Uderzył w ogrodzenie i skrzynkę gazową. Policja sprawdza, czy gdy prowadził auto, był pijany
31-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej podejrzewany jest o kierowanie samochodem pod wpływem alkoholu. Mężczyzna uderzył w ogrodzenie posesji i uszkodził skrzynkę gazową, z której zaczął wydobywać się gaz. W chwili badania miał niemal 2 promile alkoholu w organizmie.
18.10.2025 19:30