Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Powstał Chełmski Klub Biznesu

Przedsiębiorcy zaangażowani w projekt Made in Chełm założyli Chełmski Klub Biznesu. Jak tłumaczą, został on powołany na rzecz budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorców w naszym mieście oraz reprezentowania ich interesów wobec związków zawodowych, organów władzy i administracji publicznej.
Powstał Chełmski Klub Biznesu

- Naszą misją jest zapewnienie lokalnym firmom z Lubelszczyzny jak najlepszych warunków sprzyjających rozwojowi oraz podejmowanie inicjatyw promujących lokalne marki i produkty, tym samym aktywnie wspieranie lokalnej gospodarki - tłumaczą założyciele.

Chcą się zrzeszyć, by mieć wpływ na tworzenie korzystnych warunków prowadzenia działalności gospodarczej i wierzą, że dzięki pracy oraz zaangażowaniu zrzeszonych podmiotów powstanie w Chełmie silna organizacja mająca wpływ na kształtowanie nowoczesnej przedsiębiorczości w naszym regionie.

W strukturach działają przedsiębiorcy z różnych organizacji, takich jak: Made In Chełm, Lubelski Klub Biznesu, Konfederacja Klub Chełm czy Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców.

- To nowa forma współpracy, zrzeszająca przedsiębiorców. Musimy się jednoczyć i wspólnie działać na rzecz lokalnego biznesu - mówi Robert Szust z Made in Chełm.

Członkowie klubu mają mieć m.in. dostęp do profesjonalnej obsługi prawnej, doradztwo w zakresie gospodarczym, doradztwo finansowe czy w pozyskiwaniu funduszy UE.

- Ze wsparcia finansowego z wykorzystaniem środków unijnych skorzystało już wiele firm, placówek medycznych i samorządów. Większość polskich przedsiębiorców zainteresowanych jest pozyskiwanie środków unijnych na rozwój swoich przedsiębiorstw, nie każdy jednak wie, jak uzyskać takie wsparcie. Eksperci Chełmskiego Klub Biznesu oferują swoja pomoc w zakresie przygotowania wniosku i pełnej dokumentacji oraz w prowadzeniu projektu wraz z jego rozliczaniem - wyjaśniają założyciele klubu.

Klub będzie organizował też różnego rodzaju szkolenia, pomagał w nawiązywaniu kontaktów biznesowych oraz prowadził działania marketingowe i reklamowe. Fundacja Made In Chełm jest organizatorem Programu Karty Stałego Klienta Made In Chełm, która ma na celu zachęcać lokalną społeczność do nabywania produktów i usług w chełmskich firmach.

- Chełmski Klub Biznesu wie, jak istotną kwestią jest budowanie pozytywnego wizerunku, dlatego każdy z członków może liczyć na wsparcie w tym zakresie i rekomendacje do wskazanych partnerów biznesowych. Członkostwo w Chełmskim Klubie Biznesu z pewnością podniesie wiarygodność firmy będącej marką godną polecenia - przekonuje Szust.

Szczegóły na temat, jak dołączyć do klubu dostępne są na profilu Facebook Made in Chełm.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama