Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wygon rozczarowany

Nie takich efektów spodziewali się mieszkańcy ulicy Wygon po zakończeniu budowy chodnika, który wybrali do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego.
Wygon rozczarowany

- Jest nierówny, jakby miejscami się zapadał, wzdłuż krawężnika są niewyasfaltowane szpary, ponadto w miejscu przejścia dla pieszych krawężnik nie został obniżony, co utrudnia przemieszczanie się osobom niepełnosprawnym czy z wózkiem dziecięcym - wylicza zauważone niedociągnięcia wnioskodawca. - Czy ten chodnik został już przez miasto odebrany? Mam nadzieję, że nie. Tyle na niego czekaliśmy, a tu takie niedociągnięcia.

Dominik Gil z gabinetu prezydenta przypomina, że jeśli okaże się, że z chodnikiem coś się dzieje, miasto zwróci się o naprawę w ramach gwarancji. Dotychczas ratusz nie miał zastrzeżeń.

- Został wykonany zgodnie z projektem technicznym i odebrany przez miasto. W przypadku ujawnienia wad, zamawiający, czyli miasto, ma prawo skorzystać z udzielonej przez wykonawcę gwarancji - wyjaśnia Gil.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama