Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Nie czekaj na numerek, zadzwoń

Chcesz zarejestrować auto lub wymienić dowód rejestracyjny w wydziale komunikacji urzędu miasta? Od 7 grudnia na spotkanie z urzędnikiem możesz umówić się telefonicznie.
Nie czekaj na numerek, zadzwoń

- Ze względu na pogodę i duże zainteresowanie sprawami dotyczącymi rejestracji pojazdów i wymiany dowodu rejestracyjnego miasto zdecydowało się na wprowadzenie dodatkowej formy zapisów, nie tylko za pomocą numerków wydawanych rano w urzędzie - wyjaśnia Dominik Gil z gabinetu prezydenta.

Na wizytę można umówić się, dzwoniąc pod nr tel. 82 565 39 84 lub 565 23 23. Petenci, chcący załatwić w ratuszu którąś z dwóch wymienionych spraw, będą przyjmowani co 10-15 minut. Do wydziału komunikacji należy przyjść na umówioną godzinę z wypełnionym wnioskiem o rejestrację (dostępne m.in. na stronie internetowej Urzędu Miasta Chełm) i kompletem dokumentów. W innych sprawach interesanci nie muszą umawiać telefonicznie wizyty, przyjmowani są na bieżąco. Dotyczy to spraw z zakresu praw jazdy, zgłoszenia sprzedaży czy wyrejestrowania pojazdu, czasowego wycofania pojazdu z ruchu, wpisania adnotacji hak/gaz, wpisania czy anulowania współwłaściciela, wydania wtórnika tablicy czy tzw. trzeciej tablicy rejestracyjnej itp.

Od poniedziałku, 30 listopada, obsługa interesantów w wydziale komunikacji została wydłużona do godziny 15.30.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama