Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Łapanka na Lubelskiej

Akcja zamaskowanych policjantów zablokowała w piątkowe popołudnie ruch na ul. Lubelskiej przy chełmskiej galerii. Zaroiło się od radiowozów. Policja nie chce wyjawić szczegółów, ale rozmiar blokady i czas trwania przeszukania samochodu i jego pasażerów może świadczyć o tym, że chodzi o poważne przestępstwo.
Łapanka na Lubelskiej

Kierowcy, którzy natknęli się na blokadę natychmiast zadzwonili do naszej redakcji.

- Lubelską nie da się przejechać, bo pełno tu policji. Wybebeszają jakiś samochód! Czegoś szukają - relacjonował nam jeden z nich.

Akcja tajniaków przy ul. Lubelskiej, kiedy chełmianie po południu tłumnie ruszyli do Galerii Chełm na weekendowe zakupy,  trwała kilka godzin. Policjanci operacyjni w kominiarkach zatrzymali samochód, który dokładnie przeszukali. Centymetr po centymetrze przeczesali wnętrze auta i bagaże pasażerów. Jak udało się nam dowiedzieć, jedna osoba miała narkotyki.

Chełmska policja w ogóle nie chciała na ten temat rozmawiać z mediami. Odesłała w tej sprawie do komendy wojewódzkiej. Zespół prasowy KWP w Lublinie potwierdził, że funkcjonariusze tamtejszego wydziału kryminalnego byli zainteresowani szczególnie jedną z osób z zatrzymanego samochodu.

- Czynności były wykonywane wobec osoby poszukiwanej, która jest mieszkańcem województwa lubelskiego. Funkcjonariusze ujawnili przy nim narkotyki. To wszystko, co można w tej chwili powiedzieć - poinformowała nas w sobotę podkom. Anna Kamola z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Osoby, które przyglądały się działaniom zamaskowanych funkcjonariuszy, opowiadają, że zgarnęli oni kilku mężczyzn i przez parę godzin przeszukiwali samochód, którym podróżowali. Sprawdzano na miejscu zawartość ich toreb. Podobno tajniacy zabezpieczyli m.in. laptopa.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama