Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Chciała sprzedać sukienkę, straciła 4 tys.

Przebiegłość oszustów nie zna granic. Przekonała się o tym mieszkanka powiatu chełmskiego. Podczas sprzedaży sukienki na jednym z portali internetowych straciła z karty płatniczej 4 tys. zł.
Chciała sprzedać sukienkę, straciła 4 tys.

Autor: fot. Pixabay

Do dyżurnego chełmskiej komendy zgłosiła się 35-letnia kobieta, która poinformowała, że została oszukana.

- Z jej relacji wynikało, że jakiś czas temu wystawiła na jednym z portali internetowych do sprzedaży sukienkę za 50 złotych – mówi komisarz Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa KMP w Chełmie. - W niedzielę, za pośrednictwem komunikatora, nawiązała z nią kontakt osoba, która chciała kupić tę sukienkę. Tak pokierowała rozmową, przedstawiając jej inną niż dotychczasowa forma zapłaty, że weszła w posiadanie danych do karty płatniczej chełmianki. Po dokonaniu transakcji okazało się, że nie było wpływu na rachunek, natomiast zniknęła z niego kwota blisko 4 tysiące złotych.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tej sprawy i apelują o zachowanie ostrożności w tego typu transakcjach.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama