Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rada powróci, jak będzie bezpiecznie

W związku z epidemią, wybory do Młodzieżowej Rady Miasta się nie odbyły. Jednak, jak zapewniają urzędnicy, gdy tylko sytuacja będzie stabilna, powołana zostanie nowa rada.
Rada powróci, jak będzie bezpiecznie
Autor: Fot. facebook.com/mrmchelm

- Młodzieżowa Rada Miasta Chełm sprawdziła się nie tylko jako organ opiniujący i doradczy dla prezydenta i właściwej rady miasta, ale także jako swoista kuźnia samorządowych talentów i kształtowania prospołecznych postaw chełmskiej młodzieży - tłumaczy Dominik Gil z gabinetu prezydenta. - Samorząd miasta dostrzega te wielorakie korzyści, dlatego jeszcze wiosną przygotował wybory Młodzieżowej Rady Miasta Chełm na nową kadencję. Jednak ich organizację zastopowała rozwijająca się sytuacja epidemiologiczna.

Ponieważ powołanie nowej rady wiąże się z przeprowadzeniem powszechnych wyborów w chełmskich szkołach, władze miasta zdecydowały, że nastąpi to wówczas, gdy pozwolą warunki sanitarno-epidemiologiczne.

- Wyłonienie Młodzieżowej Rady Miasta Chełm nastąpi w najbliższym możliwym terminie, który nie będzie się wiązał ze stworzeniem dodatkowego ryzyka dla bezpieczeństwa młodzieży - dodaje Gil.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama