Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Dalej na dwóch kółkach

Dobiegła końca budowa ścieżki rowerowej oraz chodnika wzdłuż ul. Hrubieszowskiej do granic miasta. Rowerzyści nie mogą wypróbować nowego traktu, ponieważ nie został on jeszcze oficjalnie odebrany.

Jak zapewniają urzędnicy z ratusza, ścieżka rowerowa ma zostać oddana do użytku z końcem miesiąca. To dobra wiadomość nie tylko dla cyklistów, ale także i spacerowiczów, którzy mają wydzielone miejsce do przechadzek. Inwestycję realizowała firma PRD Lubartów. Kolejny etap remontu, czyli budowa ścieżki rowerowej aż do Kamienia, zostanie zrealizowany po przebudowie części nawierzchni drogi wojewódzkiej 844 znajdującej się na terenie sąsiadującej z miastem gminy.

Inwestycja jest realizowana we współpracy z gminami Chełm oraz Kamień.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

katzPodola 29.09.2020 16:37
Więcej znaków nie mogli ustawić? paranoja

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama