Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 sierpnia 2022 21:25
Reklama Baner reklamowy salonu podróży travelplanet.pl w Chełmie

Strzelanina na „Słoneczku”. Napadli na właściciela kantoru

Sceny jak z gangsterskiego filmu rozegrały się w piątek po południu na osiedlu Słonecznym w Chemie. Właściciel jednego z kantorów, wracając do domu ze swoją małżonką, zostali zaatakowani przez trzech nieznanych mężczyzn. Napastnicy pobili mężczyznę, zaś kobiecie ukradli torebkę. Sprawców napadu szuka policja.
Strzelanina na „Słoneczku”. Napadli na właściciela kantoru

W piątek około godziny 16 w rejonie ulic Wirskiego i Karłowicza trzej mężczyźni zaatakowali właściciela jednego z chełmskich kantorów oraz jego żonę. Małżeństwo wracało do domu po pracy.

- Napastnicy wyrwali kobiecie torebkę, po czym wskoczyli do samochodu i odjechali. W kierunku pojazdu pokrzywdzony oddał strzał – informuje kom. Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. - Napadnięci nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Policjanci wyjaśniają sprawę. Naszym celem jest znalezienie i zatrzymanie sprawców napadu. Czynności prowadzone są w kierunku rozboju.

Informacja o strzelaninie szybko obiegła media społecznościowe. Na jednym z portali pojawił się wpis, że sprawcy postanowili uciekać ulicą Polną, ale tam rozbili auto i dalej musieli podążać pieszo. Tych spekulacji policja jednak nie potwierdza. Mieszkańcy osiedla Słoneczne, z którymi rozmawialiśmy, są przekonani, że napad nie był przypadkowy. Sprawcy musieli dobrze wiedzieć, czym zajmuje się mężczyzna.

- Musieli go obserwować przez jakiś czas. Pewnie chodziło o kradzież dużej ilości pieniędzy – spekulują.

Jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć, w skradzionej torebce nie było większej gotówki. Do momentu oddawania tego numeru do druku nie mieliśmy informacji o tym, czy policjantom udało się ustalić i zatrzymać sprawców piątkowego napadu.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
katzPodola 16.09.2020 19:51
jeden strzał a czemu nie cały magazynek?

mysliwy 15.09.2020 18:31
Szkoda ze nie trafił !

Arek 15.09.2020 00:25
Powinien ich zastrzelić

ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
Reklama
Reklama