Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

"Śmierdzące jajo" ma zniknąć

Od dwóch lat, jak twierdzą mieszkańcy osiedla, przy ulicy Piłsudskiego 30a zaparkowany jest stary volkswagen dostawczy. W aucie porozrzucane są gnijące jaja kurze, butelki z mlekiem i śmieci. Wygląda na to, że już niedługo problem zniknie. Zadbała o to straż miejska.
"Śmierdzące jajo" ma zniknąć

Mieszkańcy poprosili naszą redakcję o pomoc. Od dłuższego czasu z przerażeniem spoglądali w kierunku porzuconego samochodu.

- Często widać tam szczury i inne gryzonie, które mogą roznosić różne choroby. To wylęgarnia robactwa i smrodu. A na dodatek zaparkowany jest w pobliżu placu zabaw - tłumaczy jeden z mieszkańców.

"Śmierdzącym jajem" zainteresowaliśmy straż miejską. Na szczęście samochód miał rejestrację. Dzięki temu w krótkim czasie udało się mundurowym ustalić właściciela problematycznego wraku.

- Zobowiązaliśmy tę osobę do usunięcia pojazdu. Ma na to czas do 4 września - poinformował nas Zbigniew Grochmal, komendant straży miejskiej w Chełmie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama