Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama emisje gratis
Reklama baner reklamowy

Pobił i okradł znajomą na ulicy

Najpierw podbiegł do znajomej i wymierzył jej cios w tył głowy. Później wykręcił jej ręce, zabrał pieniądze i uciekł.
Pobił i okradł znajomą na ulicy

Wczoraj (19 sierpnia) chełmscy policjanci zostali powiadomieni o rozboju na jednej z ulic w Chełmie. Ze zgłoszenia wynikało, że w godzinach wieczornych 37-latka z gminy Chełm została zaatakowana przez znanego jej mężczyznę.

- Policjanci ustalili, że znajomy kobiety najpierw podbiegł do niej na ulicy i uderzył ją w kark. Następnie wykręcił jej rękę i zabrał pieniądze. Dodatkowo miał grozić 37-latce pozbawieniem życia oraz spaleniem mienia - informuje sierż. Angelika Głab-Kunysz z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Sprawcą okazał się 42-letni mieszkaniec Chełma, który jest dobrze znany funkcjonariuszom za inne przestępstwa przeciwko zdrowiu i życiu. Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Zatrzymali go „wywiadowcy” z wydziału patrolowo-interwencyjnego.

Chełmianin został osadzony w policyjnym areszcie. Jak się okazało, był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Ukradł 37-latce kilkadziesiąt złotych

- Mężczyzna za swój czyn odpowie przed sądem. Za przestępstwo rozboju grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności - dodaje sierżant.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamatelefon
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ElzbietaTreść komentarza: Oby usuneli te zlomy z przed budynku co stoja pod wiata.Data dodania komentarza: 12.02.2026, 15:36Źródło komentarza: Gm. Żmudź. Znaleźli wykonawcę dla ochotników. Ile będzie kosztował lifting ich bazy w Żmudzi?Autor komentarza: RRTreść komentarza: Po pierwsze ludziom nie chcę się pracować, zawsze tak było. Po drugie środki na aktywizację są mocno zredukowane ponieważ mnóstwo kasy idzie na obronność. Po trzecie po co pracować jak można bez większego wykształcenia pójść do wojska i osoba bez doświadczenia może zarabiać więcej nic tą która posiada wieloletni staż pracy. Po co dokładać jak można przejadać.Data dodania komentarza: 12.02.2026, 14:42Źródło komentarza: Bezrobocie uderza w Chełm i wschodnie powiaty. Włodawa z najwyższą stopą w regionieAutor komentarza: MikeTreść komentarza: Uśmiechnijcie się Brygada! Heeeeej! Co tacy smutni jesteście?" Przecież to wina PISuData dodania komentarza: 12.02.2026, 14:32Źródło komentarza: Bezrobocie uderza w Chełm i wschodnie powiaty. Włodawa z najwyższą stopą w regionieAutor komentarza: YogiTreść komentarza: Co tu dużo mówić wina PISu. Tusk rzadzi jak w 2012 gdzie bezrobocie rosło aż do ich końca. Takze wogle mi nie szkoda tych co głosowali na SLD, PO, Holownie czy PSLData dodania komentarza: 12.02.2026, 14:30Źródło komentarza: Bezrobocie uderza w Chełm i wschodnie powiaty. Włodawa z najwyższą stopą w regionieAutor komentarza: staryTreść komentarza: krasnystaw robi się miastem ludzi starych...zamiast nowych placów zabaw ,instalujcie w mieście ławki ,jak najwięcej przy głównych ulicach,na drodze do galerii zakręcie z miasta..A na klatkach schodowych zamiast obiecanych przez rząd pisu montujcie na spocznika ch krzesełka...Ty miciuła też będziesz stary........Data dodania komentarza: 12.02.2026, 11:23Źródło komentarza: Pow. krasnostawski. Radni chcą darmowych wejść dla uczniów na czas ferii. Interpelacja trafiła do starosty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama