Wykonawcą zadania jest firma PRD z Lubartowa. Budowa ruszyła pod koniec maja. Ścieżka rowerowa powstaje wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 844 relacji Chełm-Hrubieszów. Rowerowy trakt ma mieć 6 km długości, rozpoczyna się na ul. Hrubieszowskiej, a kończy aż w Kamieniu. Inwestycja jest realizowana w ramach projektu "Budowa niskoemisyjnego systemu transportu w Chełmskim Obszarze Funkcjonalnym" we współpracy z gminami Chełm oraz Kamień.
Wykonawca ułożył już asfaltową nitkę w lesie Borek i w dobrym tempie zbliża się do granic miasta. Chełmskim odcinkiem miłośnicy dwóch kółek będą mogli bezpiecznie podróżować prawdopodobnie już pod koniec wakacji.



![Wielka obława w województwie lubelskim. 140 poszukiwanych w rękach policji [WIDEO]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-wielka-oblawa-w-wojewodztwie-lubelskim-140-poszukiwanych-w-rekach-policji-wideo-1775754272.jpg)





![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [5-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-29-3-2026-1775341777.jpg)

![Krajobraz po burzy. Zerwane dachy, powalone drzewa. Strażacy w akcji [ZDJĘCIA] Krajobraz po burzy. Zerwane dachy, powalone drzewa. Strażacy w akcji [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-krajobraz-po-burzy-zerwane-dachy-powalone-drzewa-strazacy-w-akcji-zdjecia-1775473061.jpg)
![Krasnystaw. Auto stanęło w płomieniach. Interweniowała straż pożarna [FILM] Krasnystaw. Auto stanęło w płomieniach. Interweniowała straż pożarna [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-krasnystaw-auto-stanelo-w-plomieniach-interweniowala-straz-pozarna-film-1775502379.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze