Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm odmraża park wody

Po dwumiesięcznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa władze Chełmskiego Parku Wodnego szykują się do ponownego otwarcia obiektu. Ma to nastąpić już w najbliższą sobotę (6 czerwca). Z tej okazji nie zabraknie promocji dla gości.
Chełm odmraża park wody

Przed nami czwarty etap znoszenia rządowych obostrzeń związanych z Covid-19. Za kilka dni, a dokładnie od 6 czerwca działalność mogą wznowić kina, teatry, filharmonie, opery, siłownie, kluby fitness, salony masażu i tatuażu oraz baseny. Do ponownego otwarcia szykuje się m.in. Chełmski Park Wodny. Małgorzata Dulska, menedżerka obiektu zapewnia, że wszystko jest już gotowe do przyjęcia gości.

- Cieszymy się, że chełmianie znowu będą mogli spędzać aktywnie i radośnie czas w aquaparku. Zapraszamy do nas już w najbliższą sobotę. "Szósty gość..." to specjalna promocja, jaką szykujemy – mówi menedżerka. - W związku z tym, że działalność wznawiamy właśnie w szóstym dniu szóstego miesiąca, co szósty klient otrzyma dodatkowy darmowy bilet wstępu na usługę, którą wykupi. Wejściówki będą mogły wykorzystać dowolne osoby, ale tylko następnego dnia – tłumaczy Dulska.

Pracownicy Chełmskiego Parku Wodnego mają nadzieję, że w sobotę będą mogli uruchomić wszystkie strefy.

- Na pewno otworzymy strefę activ, czyli squash i kręgielnię oraz strefę saun wewnętrznych – saunarium. Będzie można również korzystać z tężni solankowej. Nie wiadomo jeszcze, jak będzie z basenami. Zależy to od tego, czy przed sobotą dotrą do nas wyniki badań wody, które musieliśmy przeprowadzić – wyjaśnia menedżerka

Zarządzający obiektem czekają jeszcze na szczegółowe wytyczne dotyczące liczby gości. A tych na pewno będzie mniej niż przed epidemią.

- Nie wiemy jeszcze, jakie to będą ograniczenia, ale na pewno się pojawią. Czekamy na wytyczne ministerstwa. Jednocześnie zachęcam do śledzenia naszej strony internetowej oraz Facebooka. Można również wcześniej zrobić rezerwację – dodaje Dulska.

Jak udało się nam dowiedzieć, po przerwie największym zainteresowaniem wśród chełmian cieszy się saunarium. Ale nie brakuje również zapytań o inne strefy. Najważniejsze jest jednak to, że władze chełmskiego aquaparku nie podniosą cen za korzystanie z poszczególnych atrakcji.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Piękny Ziutek 05.06.2020 10:55
Mega promocja!! Ile tęgich głów nad nią myślało?? Heheheh

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama