Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 05:23
Reklama

Galeria Chełm otwiera kolejne sklepy

Wraz z wprowadzeniem II etapu złagodzeń przepisów, już od 4 maja w Galerii Chełm zostaną otwarte te sklepy, które do tej pory nie mogły działać. Do dotychczas funkcjonujących Lidla, Dealza, Hebe, Rossmanna i pralni, sukcesywnie będą dołączały kolejne salony. Wszystkie środki ostrożności i zalecenia bezpieczeństwa nadal nie przestają obowiązywać, zaś huczne otwarcie czeka na oficjalny termin. Władze Galerii Chełm nie rezygnują z inicjatyw pomocowych.
Galeria Chełm otwiera kolejne sklepy
Autor: acteeum.pl

Od poniedziałku (4 maja) w Galerii Chełm zostaną otwarte sklepy z sieci związany z odzieżą damską, męską i dziecięcą. Jak zaznaczają władze obiektu, dzięki temu klienci będą mogli robić kompleksowe zakupy dla całej rodziny.

- Galeria Chełm jest w pełni przygotowana na przyjęcie większej liczby gości i będzie działać zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia. . Choć nie wszystkie sklepy zostaną otwarte od poniedziałku, to jesteśmy przekonani, że dostępna oferta najemców spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. O otwarciach kolejnych sklepów będziemy informować sukcesywnie za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku. Zapewniamy też, że w po powrocie centrów handlowych do tradycyjnego funkcjonowania znanego przed ogłoszeniem stanu epidemicznego, przygotujemy dla chełmian huczne otwarcie Galerii pełne rozrywek na najwyższym poziomie – mówi Marcin Markowski, rzecznik prasowy Galerii Chełm. 

Co do samych zakupów natomiast, to wszystkich klientów nadal obowiązują zasady ostrożności i bezpieczeństwa zalecane przez rząd. Do Galerii należy wchodzić z zasłoniętym nosem i ustami, wskazane są również rękawiczki ochronne. Klienci muszą zachowywać pomiędzy sobą dwumetrowe odstępy, natomiast w jednym sklepie nie może być ich więcej niż jedna osoba na 15 mkw. Ponadto, dla dodatkowego bezpieczeństwa, na parkingu przed obiektem będzie można ustawić samochód na co drugim miejscu. Zarządy Galerii zapewniają także środki do dezynfekcji rąk i podkreślają, że obiekt będzie systematycznie oczyszczany.

Zarządcy Galerii Chełm nie zamierzają ponadto rezygnować z akcji pomocowych dla najbardziej potrzebujących mieszkańców, przekazując im artykuły spożywcze i higieniczne. Dzięki szerokiej skali dotychczasowych inicjatyw tego typu, Galeria Chełm znalazła się w krajowej czołówce instytucji udzielających takiego wsparcia. Niejednokrotnie władze obiektu wsparły także miejscowe służby medyczne i porządkowe, zakupując im maseczki ochronne, płyny do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe oraz środki higieny.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama