Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 02:17
Reklama Reklama formy Pomix

Galeria Chełm otwiera kolejne sklepy

Wraz z wprowadzeniem II etapu złagodzeń przepisów, już od 4 maja w Galerii Chełm zostaną otwarte te sklepy, które do tej pory nie mogły działać. Do dotychczas funkcjonujących Lidla, Dealza, Hebe, Rossmanna i pralni, sukcesywnie będą dołączały kolejne salony. Wszystkie środki ostrożności i zalecenia bezpieczeństwa nadal nie przestają obowiązywać, zaś huczne otwarcie czeka na oficjalny termin. Władze Galerii Chełm nie rezygnują z inicjatyw pomocowych.
Galeria Chełm otwiera kolejne sklepy
Autor: acteeum.pl

Od poniedziałku (4 maja) w Galerii Chełm zostaną otwarte sklepy z sieci związany z odzieżą damską, męską i dziecięcą. Jak zaznaczają władze obiektu, dzięki temu klienci będą mogli robić kompleksowe zakupy dla całej rodziny.

- Galeria Chełm jest w pełni przygotowana na przyjęcie większej liczby gości i będzie działać zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia. . Choć nie wszystkie sklepy zostaną otwarte od poniedziałku, to jesteśmy przekonani, że dostępna oferta najemców spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. O otwarciach kolejnych sklepów będziemy informować sukcesywnie za pośrednictwem naszego profilu na Facebooku. Zapewniamy też, że w po powrocie centrów handlowych do tradycyjnego funkcjonowania znanego przed ogłoszeniem stanu epidemicznego, przygotujemy dla chełmian huczne otwarcie Galerii pełne rozrywek na najwyższym poziomie – mówi Marcin Markowski, rzecznik prasowy Galerii Chełm. 

Co do samych zakupów natomiast, to wszystkich klientów nadal obowiązują zasady ostrożności i bezpieczeństwa zalecane przez rząd. Do Galerii należy wchodzić z zasłoniętym nosem i ustami, wskazane są również rękawiczki ochronne. Klienci muszą zachowywać pomiędzy sobą dwumetrowe odstępy, natomiast w jednym sklepie nie może być ich więcej niż jedna osoba na 15 mkw. Ponadto, dla dodatkowego bezpieczeństwa, na parkingu przed obiektem będzie można ustawić samochód na co drugim miejscu. Zarządy Galerii zapewniają także środki do dezynfekcji rąk i podkreślają, że obiekt będzie systematycznie oczyszczany.

Zarządcy Galerii Chełm nie zamierzają ponadto rezygnować z akcji pomocowych dla najbardziej potrzebujących mieszkańców, przekazując im artykuły spożywcze i higieniczne. Dzięki szerokiej skali dotychczasowych inicjatyw tego typu, Galeria Chełm znalazła się w krajowej czołówce instytucji udzielających takiego wsparcia. Niejednokrotnie władze obiektu wsparły także miejscowe służby medyczne i porządkowe, zakupując im maseczki ochronne, płyny do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe oraz środki higieny.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama