Podczas ostatnich dwóch tygodni Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Chełmie czyściło mechanicznie m.in. ulice: Kolejową, Trubakowską, Okszowską i Chemiczną.
- Regularnie czyszczone są chodniki i ścieżki rowerowe wzdłuż al. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego i al. Armii Krajowej, a w tym tygodniu ekipy i sprzęt mechaniczny pracowały też na ulicy Ceramicznej, Szpitalnej i Lubelskiej - informuje Dominik Gil z gabinetu prezydenta.
W akcję włączyło się także Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, które czyściło mechanicznie ulice: Zachodnią, Szarych Szeregów, Synów Pułku, Maczka, Andersa, Legionów Polskich, Lutosławskiego, Żarnowskiego, Wieniawskiego, Wirskiego, Karłowicza, Popiełuszki, Targową, pl. Kupiecki, Sybiraków, Uściługską, Przechodnią, Wąską, Czarnieckiego i Pijarską.
- Poza tym pracownicy MPGK ręcznie sprzątają i zamiatają pasy drogowe, chodniki oraz skwery. Dezynfekcją objęte są pojemniki na odpady komunalne - dodaje Gil.
Jak zapewnia ratusz, prace mają być kontynuowane w pozostałych częściach miasta.


Napisz komentarz
Komentarze