Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Atak na prokuraturę

Za uszkodzenie mienia odpowie 29-letni chełmianin, który rozbił drzwi wejściowe do Prokuratury Rejonowej w Chełmie. Straty oszacowano na 1500 zł. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Swoje zachowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem.
Atak na prokuraturę

Na nagraniu monitoringu podobno widać, że było ich dwóch. Zamaskowani... maseczkami ochronnymi w sobotę (18 kwietnia) wybiegli z bramy z naprzeciwka. Jeden rzucił kamieniem w drzwi "rejonówki" z taką siłą, że aż rozprysło się hartowane szkło. Celował też butelką. Mężczyźni ponoć próbowali też zniszczyć drzwi Ośrodka Zamiejscowego Prokuratury Okręgowej, ale na szczęście bezskutecznie. Zdarzenie zostało zgłoszone na policję, analizowany był zapis z monitoringu. Jakim sposobem udało się rozpoznać sprawcę, który bezkarnie schował twarz z maseczką? Czyżby po dość oryginalnych butach?

- Zatrzymany usłyszał już zarzuty uszkodzenia mienia. Swoje zachowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem - mówi Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa KMP w Chełmie.

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama