Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 01:15
Reklama Reklama formy Pomix

Wspólne biuro Sasina i Mazurek

Ponad sto osób uczestniczyło w otwarciu biura poselskiego wicepremiera Jacka Sasina i europosłanki Beaty Mazurek. Lokal mieści się przy alei Józefa Piłsudskiego 17 we Włodawie, naprzeciw włodawskiego kina.
Wspólne biuro Sasina i Mazurek
Autor: Facebook Beata Mazurek

Biuro poselskie otwarto 8 marca. Jacka Sasina reprezentował dyrektor generalny jego biura politycznego Ryszard Madziar, bo zatrzymało go w Warszawie posiedzenie zespołu zarządzania kryzysowego z powodu zagrożenia koronawirusem. Obecna była Beata Mazurek, jak również wicemarszałek województwa Zdzisław Szwed, przewodniczący sejmiku województwa Jerzy Szwaj oraz członkowie i sympatycy lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości. Poświęcenia biura dokonał ks. dziekan Dariusz Parafiniuk.

- Biuro poselskie będzie czynne w poniedziałki i czwartki, gdzie będzie dyżurowała osoba oddelegowana przez panią Mazurek. W pozostałe dni tygodnia dyżury będą pełnili lokalni radni. Wkrótce ustalimy i podamy harmonogram - poinformował Wiesław Holaczuk. Dodał, że wicepremier i europosłanka deklarują wolę współpracy i wsparcie dla lokalnych spraw.

- Biuro znajduje się w dogodnym miejscu i na parterze budynku, bez barier dla osób niepełnosprawnych. Cieszymy się, że pan premier i pani europoseł będą mieli tu swoje przedstawicielstwo. Deklarują, że Włodawa leży im na sercu, a jako miasto na wschodzie kraju potrzebuje wsparcia. Bardzo się cieszymy, że lokal został otwarty w odpowiedzi na liczne głosy i prośby mieszkańców. Nasi parlamentarzyści proszą o przekazywanie spraw. W miarę możliwości będą pomagać w ich załatwianiu - mówi Holaczuk.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ewa 13.03.2020 14:54
Przeproscie i Spadajcie....kłamcy...

Jerzy 10.03.2020 13:36
Mam nadzieję , że ten burmistrz to faktycznie współczesny człowiek. Przybycie z odsieczą Sasina i Mazurek , twardogłowych prostaków ze wsi Kobylanka bardzo temu przeczy. Na miejscu Francuzów zastanowił bym się nie mniej przyjechać można i popatrzyć, młodych troszkę jest rodzi ich się 15. rocznie.

franek 10.03.2020 10:32
Dobro mieszkańców leży im na sercu, tak jak Banaszkowej leży na sercu zdrowie mieszkańców Chełma. Żeby tak gadać trzeba mieć organ.

KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama