Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 04:31
Reklama

Wspólne biuro Sasina i Mazurek

Ponad sto osób uczestniczyło w otwarciu biura poselskiego wicepremiera Jacka Sasina i europosłanki Beaty Mazurek. Lokal mieści się przy alei Józefa Piłsudskiego 17 we Włodawie, naprzeciw włodawskiego kina.
Wspólne biuro Sasina i Mazurek
Autor: Facebook Beata Mazurek

Biuro poselskie otwarto 8 marca. Jacka Sasina reprezentował dyrektor generalny jego biura politycznego Ryszard Madziar, bo zatrzymało go w Warszawie posiedzenie zespołu zarządzania kryzysowego z powodu zagrożenia koronawirusem. Obecna była Beata Mazurek, jak również wicemarszałek województwa Zdzisław Szwed, przewodniczący sejmiku województwa Jerzy Szwaj oraz członkowie i sympatycy lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości. Poświęcenia biura dokonał ks. dziekan Dariusz Parafiniuk.

- Biuro poselskie będzie czynne w poniedziałki i czwartki, gdzie będzie dyżurowała osoba oddelegowana przez panią Mazurek. W pozostałe dni tygodnia dyżury będą pełnili lokalni radni. Wkrótce ustalimy i podamy harmonogram - poinformował Wiesław Holaczuk. Dodał, że wicepremier i europosłanka deklarują wolę współpracy i wsparcie dla lokalnych spraw.

- Biuro znajduje się w dogodnym miejscu i na parterze budynku, bez barier dla osób niepełnosprawnych. Cieszymy się, że pan premier i pani europoseł będą mieli tu swoje przedstawicielstwo. Deklarują, że Włodawa leży im na sercu, a jako miasto na wschodzie kraju potrzebuje wsparcia. Bardzo się cieszymy, że lokal został otwarty w odpowiedzi na liczne głosy i prośby mieszkańców. Nasi parlamentarzyści proszą o przekazywanie spraw. W miarę możliwości będą pomagać w ich załatwianiu - mówi Holaczuk.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ewa 13.03.2020 14:54
Przeproscie i Spadajcie....kłamcy...

Jerzy 10.03.2020 13:36
Mam nadzieję , że ten burmistrz to faktycznie współczesny człowiek. Przybycie z odsieczą Sasina i Mazurek , twardogłowych prostaków ze wsi Kobylanka bardzo temu przeczy. Na miejscu Francuzów zastanowił bym się nie mniej przyjechać można i popatrzyć, młodych troszkę jest rodzi ich się 15. rocznie.

franek 10.03.2020 10:32
Dobro mieszkańców leży im na sercu, tak jak Banaszkowej leży na sercu zdrowie mieszkańców Chełma. Żeby tak gadać trzeba mieć organ.

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama