Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Pijani na drogach

Minionej doby włodawscy policjanci zatrzymali kolejnych nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich uszkodził radiowóz, inny przewoził osobę poszukiwaną. Wszyscy odpowiedzą za nieodpowiedzialne zachowanie.
Pijani na drogach

W środę (18 grudnia) policjanci z Urszulina zauważyli fiata, który poruszał się wężykiem przez ulicę Przemysłową w Hańsku Pierwszym. Kiedy próbowali zatrzymać kierowcę do kontroli, ten gwałtownie przyspieszył. Rozpoczął się pościg, w trakcie którego uciekinier zajechał drogę mundurowym i uszkodził przedni zderzak radiowozu. Po blisko 2-kilometrowym pościgu kierowca został zatrzymany. Okazało się, że 44-latek miał w organizmie ponad 1,5 promila. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i niezatrzymanie się do kontroli drogowej.

Dzisiejszej nocy (19 grudnia) ok. 1:00 dyżurny włodawskiej komendy otrzymał z kolei zgłoszenie o kierowcy, który wjechał volkswagenem do przydrożnego rowu. Za kierownicą auta siedział 24-latek z gminy Stary Brus, od którego wyraźnie było czuć alkohol. Badanie dało wynik blisko promila. Policjantom tłumaczył, że podczas jazdy uszkodzeniu uległa opona, a alkohol wypił w oczekiwaniu na pomoc. Oprócz niego w pojeździe podróżował 57-letni mężczyzna, który okazał się być poszukiwanym do odbycia kary pozbawienia wolności. 24-latkowi grożą 2 lata więzienia, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 10 lat.

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
miejscowy 03.01.2020 14:04
Miał dużo alkoholu w wydychanym powietrzu, bo nie zakąsił. Zakazać debilowi dożywotniego prowadzenia pojazdów, dowalić 50.000 złotych grzywny i podać to do publicznej wiadomości. Następny może pomyśli zanim wypije.

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama