Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Córka pod "opieką" nietrzeźwej matki

42-letnia matka mająca blisko 2 promile alkoholu opiekowała się swoją 4-letnią córką. W swoim mieszkaniu urządziła libację alkoholową, a dziecko przebywało w tym czasie w drugim pokoju. Policjanci teraz będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego zdarzenia.
Córka pod "opieką" nietrzeźwej matki

W czwartek (12 grudnia) przed godziną 23.00 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań we Włodawie znajduje się matka, która pod opieką ma dziecko i najprawdopodobniej jest nietrzeźwa.

- Na klatce funkcjonariusze słyszeli już odgłosy trwającego spotkania towarzyskiego - mówi Kinga Zamojska - Prystupa, rzecznik KPP we Włodawie. - Pod wskazanym adresem mundurowi zastali matkę wraz z grupą osób. Od uczestników libacji wyczuwalna była woń alkoholu. W pokoju obok na łóżku siedziała córka 42-latki. Badanie alkomatem wykazało, że kobieta ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Na miejsce przybyła matka kobiety, która zobowiązała się zająć 4-latką.

Teraz policjanci będą badać dokładnie okoliczności zdarzenia i ustalać czy doszło do czynu zabronionego. O zaistniałej sytuacji zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: wołyniakTreść komentarza: oni popełnili tak okrutne zbrodnie zwłaszcza na dzieciach i kobietach i z tego powodu nie przyznają się i będą blokować wszelkie ekschumacjeData dodania komentarza: 1.02.2026, 07:08Źródło komentarza: Prezydent Banaszek broni Chełma przed oskarżeniami ukraińskiej poetki: "Są pewne granice"Autor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Konkretnie gdzie, a poza tym bocznymi drogami to się jeździ ciągnikami i terenowymi.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 23:43Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wykorzystują mrozy, by przygotować się na lato. Chcą stworzyć przestrzeń do rekreacjiAutor komentarza: ŁukaszTreść komentarza: Sluzba kontraktowa jest dedykowana dla bylych funkcjonariuszy. Osoba spoza sluzb otrzymuje ok 6 tys zl, w czasie trwania kontraktu nie sa odkladane zadne skladki emeryturalne itp.i to jest mega slabe. Po zakonczeniu/ rozwiazaniu kontraktu ma sie " dziure" w okresie pracy, odlkadania skladek.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 22:35Źródło komentarza: Straż Graniczna oferuje pracę. Można zarobić od 6 tys. zł "na rękę"Autor komentarza: AhwojnaTreść komentarza: Najlepiej do kijowa, tam zapewnią im ciepło xdData dodania komentarza: 31.01.2026, 22:12Źródło komentarza: Prezydent Banaszek broni Chełma przed oskarżeniami ukraińskiej poetki: "Są pewne granice"Autor komentarza: góralkaTreść komentarza: A co z Banderą i UPA panie Banaszek?Data dodania komentarza: 31.01.2026, 22:03Źródło komentarza: Prezydent Banaszek broni Chełma przed oskarżeniami ukraińskiej poetki: "Są pewne granice"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama