Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wjechał rowerem na przejście, został potrącony przez samochód

Kierująca volkswagenem golfem golfem potrąciła 11-letniego rowerzystę, który wjechał na przejście dla pieszych wprost przed jadący samochód. Rowerzysta doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę.
Wjechał rowerem na przejście, został potrącony przez samochód

Do zdarzenia doszło w środę na ul. Lubelskiej we Włodawie.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca golfem 40-latka potrąciła rowerzystę, który wjechał na przejście dla pieszych wprost przed kierowany przez nią pojazd. Kobieta mimo podjęcia manewrów obronnych nie zdołała uniknąć zderzenia. Rowerzysta trafił na obserwację do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - relacjonuje Bożena Szymańska, rzecznik KPP we Włodawie.

Policjanci apelują o rozważną i ostrożną jazdę. Pamiętajmy, że tylko stosując się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowując szczególną uwagę można uniknąć wypadków i kolizji.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Im 30.11.2019 01:16
Zawsze mnie zastanawia u rowerzystów ta wiara w nieśmiertelność. Przecież wystarczy popatrzeć, przed wjechaniem na skrzyżowanie, czy akurat coś nie przejeżdża. Ale może ja się nie znam...

Kierowca 29.11.2019 22:06
Przez głupotę pieszych i rowerzystów kierowcy dostają mandaty i później mają traumę podczas jeżdżenia. Ludzie bez wyobraźni wchodzą na przejścia jak królowie, bo przecież mają pierwszeństwo, nie zważając na to, ze samochód nie ma możliwości zatrzymania się w miejscu. Szanowni piesi i rowerzyści, jeżeli chcecie pchać się do szpitala to zróbcie to nie narażając innych ludzi, bo to że macie pierwszeństwo nie zwalnia Was z myślenia.

Taka prawda 29.11.2019 14:48
A co ma piernik do wiatraka ? To już nawet nie jest wtargnięcie na jezdnie bardziej próba samobójcza. I czemu kierowca ma za to odpowiadać ? Rodzice małolata niech teraz płacą za naprawę samochodu POSZKODOWANEGO

miejscowy 29.11.2019 07:58
Takie zachowanie rowerzystów to standard.

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama