Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 sierpnia 2022 21:47
Reklama Baner reklamowy salonu podróży travelplanet.pl w Chełmie

Koniec wstydu Włodawianki

Z wielką pompą otwierano budynek rekreacyjny na stadionie miejskim we Włodawie. Piłkarze Włodawianki nareszcie doczekali się zaplecza z prawdziwego zdarzenia.
Koniec wstydu Włodawianki

Działacze klubu od wielu lat interweniowali do władz miejskich, prosząc o nowe zaplecze dla piłkarzy. Metalowy barak, który służył im za siedzibę, nie spełniał żadnych warunków. Prysznice trudno było nawet nazwać miejscem, w którym po rozegranym meczu sportowcy mogą się wykąpać. Grzejniki zimą zamarzały, a podczas deszczu z sufitu lała się woda. To się nareszcie zmieniło. Miasto pozyskało ponad 320 tys. zł dofinansowania z Lokalnej Grupy Działania Poleska Dolina Bugu. Kolejne 300 tys. zł dołożyło z własnego budżetu i za te pieniądze wybudowany został nowoczesny obiekt rekreacyjny o pow. ponad 200 mkw. Powstała w nim m.in. siłownia-fitness, szatnia wraz z zapleczem sanitarnym, pomieszczenie biurowe oraz magazyn techniczny. Budynek dostępny jest dla wszystkich. Korzystający z siłowni mają do dyspozycji zestawy hantli i obciążeń, rowery stacjonarne, orbitreka, tzw. wioślarza, atlas czterostanowiskowy, stepper i maty do ćwiczeń fitness.

- W końcu możemy podejmować piłkarzy z klubów z całego województwa w godziwych warunkach – tłumaczy burmistrz Wiesław Muszyński.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
Reklama
Reklama