Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Rekordowe morsowanie w Tuligłowach

W niedzielę prawie sto osób weszło jednocześnie do lodowatej wody zalewu w Tuligłowach. I ustanowiły rekord! Oprócz krasnostawian morsowali goście z Chełma i Siedliszcza. Najmłodszy mors miał zaledwie kilka lat
 Rekordowe morsowanie w Tuligłowach

- Na listę wpisało się 95 osób. To największa liczba osób morsujących w tym sezonie w Tuligłowach. W przyszłym roku będziemy chcieli pobić ten rekord - mówi Marek Sikorski, jeden z liderów klubu morsów Krasnostawskie Karpie.

Niektórzy przebywali w wodzie nawet kilkanaście minut. - Nie chodzi o to, aby udowadniać, kto wytrzyma najdłużej. Liczy się dobra zabawa. Na początku jest trudno, ale warto się przełamać. Później czeka się z utęsknieniem na niedzielną zimną kąpiel - opowiada Sławomir Franc, który morsuje już od siedmiu lat.

Do zalewu w Tuligłowach weszli też debiutanci w morsowaniu. - Przyszłyśmy, bo tydzień wcześniej kąpali się tu nasi rodzice. Woda była zimna, ale nie aż tak, jak sobie to wyobrażałyśmy. Polecamy każdemu, żeby spróbował swoich sił - dzieliły się wrażeniami dziewczęta w wieku 15 i 16 lat.

Krasnostawskie morsy jeszcze nie raz wejdą do wody tej zimy. Sezon trwa do końca marca. Członkowie klubu spotykają się w każdą niedzielę o godz. 11.

Zobaczcie film i fotki z morsowania! 

morsowanie_w_tuliglowach.mp4Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama