Wczoraj (28 sierpnia) około godz. 15.30 druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kamieniu otrzymali zgłoszenie o wężu, który dostał się do jednego z domów w Pławanicach.
Po dotarciu na miejsce strażacy przeczesali pomieszczenia i przestrzenie, w których mógł ukryć się gad. Po 2.5 godzinnych poszukiwaniach stwierdzono jednak, że musiał sam opuścić budynek tuż przed interwencją.
Czytaj także:
- Chełm. Pielęgniarki zapowiadają, że złożą pozew zbiorowy. Co na to szpital?
- Chełm. Mieszkańcom tej ulicy będzie trudniej wrócić do domu. Dlaczego?
- Chełm. Jak Banaszek sprawuje urząd prezydenta bez możliwości podejmowania decyzji?
- Chełm. Zderzenie przy gmachu. Nic dziwnego, że ten kierowca nie uważał na skrzyżowaniu...
- "Zemsta staruszków" w Chełmskiej Bibliotece Publicznej



Napisz komentarz
Komentarze