We wtorek (11 lipca) w godz. 10-13 zamknięty dla ruchu zostanie odcinek al. Piłsudskiego pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Wołyńską a skrzyżowaniem z ul. 11 Listopada i ul. 1 Pułku Szwoleżerów (Plac Niepodległości).
Przejazd od strony dworca PKP do Placu Niepodległości możliwy będzie z al. Piłsudskiego poprzez ul. Wołyńską i Śląską do ul. 1 Pułku Szwoleżerów.
Przejazd od strony Placu Niepodległości w kierunku dworca PKP będzie możliwy z ul. 11 Listopada przez ul. ks. Piotra Skargi i ul. Wołyńską do al. Piłsudskiego.
Czytaj także:









![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [5-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-29-3-2026-1775341777.jpg)
![Krajobraz po burzy. Zerwane dachy, powalone drzewa. Strażacy w akcji [ZDJĘCIA] Krajobraz po burzy. Zerwane dachy, powalone drzewa. Strażacy w akcji [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-krajobraz-po-burzy-zerwane-dachy-powalone-drzewa-strazacy-w-akcji-zdjecia-1775473061.jpg)
![Krasnystaw. Auto stanęło w płomieniach. Interweniowała straż pożarna [FILM] Krasnystaw. Auto stanęło w płomieniach. Interweniowała straż pożarna [FILM]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-krasnystaw-auto-stanelo-w-plomieniach-interweniowala-straz-pozarna-film-1775502379.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze