Spotkanie odbyło się 11 stycznia (środa) w sali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie. Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji dnia Babci i Dziadka. Spotkanie uświetnione zostało przez dzieci z przedszkola nr 11, które miały przygotowany specjalny występ artystyczny.
Babcie i dziadkowie otrzymali, z okazji swojego święta, upominki (kosmetyki, czapki, szaliki, czekolady i kalendarze). Spotkanie minęło bardzo wesoło przy kawie i ciastkach.





Napisz komentarz
Komentarze