24 i 31 grudnia (Wigilia i Sylwester) komunikacja miejska będzie funkcjonowała tak, jak w każdą sobotę. Jednak w Wigilię autobusy będą kursować do godz. 17, zaś w Sylwestra - do 18. W późniejszych godzinach kursować będzie jedynie linia nr 2 - o godz. 19.16 oraz 19.21 (z przystanku "Ceramiczna/Glinianki).
W pierwszy i drugi dzień świąt oraz w Nowy Rok autobusy będą kursowały zgodnie z rozkładem, który obowiązuje w niedziele i święta.
Dokładne informacje dostępne są pod nr tel. 82 5622306, 82 5622301.


Napisz komentarz
Komentarze