Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Chełm. Śnieg znów zaskoczył. Gdzie dzwonić, aby odśnieżyli? [NUMER]

Śnieg nie ustępuje i cały czas sypie. Na razie nie zapowiada się na to, że przestanie. Uważajcie na drogach. Jeśli nie musicie - nie wyjeżdżajcie z domów.

Opady śniegu paraliżują ruch. Wiele osób decyduje się na pozostanie w domach, żeby nie utknąć gdzieś na mieście. Puste są ulice, pusty plac Łuczkowskiego w Chełmie. 

Na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej można sprawdzić, gdzie aktualnie drogi są odśnieżane: https://mpgk.chelm.pl/aktualnosci/lokalizacja-odsniezarek.

Uruchomiony również jest całodobowy specjalny numer telefonu, gdzie mieszkańcy mogą zgłaszać utrudnienia na chodnikach i drogach: 608 016 452.

W wyjątkowych sytuacjach można kontaktować się za pomocą poniższych numerów kontaktowych:

  • Centrala MPGK Sp. z o.o. - 82 563 14 61 do 63
  • Zakład Oczyszczania Miasta - 82 565 60 05, 82 565-44-93 fax. 565 62 67
  • Zakład Wodociągów i Kanalizacji - 82 565 20 80 i 994
  • Policja - 997 lub 112
  • Straż Miejska - 986, 82 565 30 04
  • Pogotowie ratunkowe - 999 lub 112
  • Straż pożarna - 998 lub 112
  • Pogotowie gazowe - 992
  • Pogotowie elektryczne - 991
  • Pogotowie drogowe - 981

Uważajcie na siebie!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: A Treść komentarza: To przykre, że zamiast jechać i śpiewać muszą zbierać środki na wyjazd. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 14:49 Źródło komentarza: Chełmski chór Rapsodia zaproszony na prestiżowy festiwal do Hiszpanii. Potrzebne wsparcie Autor komentarza: Antek Treść komentarza: Potrzebujących są tysiące. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 14:25 Źródło komentarza: Region. Czas jest ich największym przeciwnikiem. Szymon walczy o terapię genową Autor komentarza: kicz Treść komentarza: Jakby nie patrzeć gryzmoły, gryzmoły i jeszcze raz gryzmoły. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 14:24 Źródło komentarza: Chełm. „Chełm 2.0”na wystawie Adama Puławskiego Autor komentarza: Nuczyciel LO Treść komentarza: Na tym forum nie widać Myślących Wykształconych ,Odpowiedzialnych ,Prawych obywateli .Zastanawia mnie fakt co jest punktem honoru tych ludzi? Głównie rodziców tych dzieci. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:59 Źródło komentarza: Chełm. Nastolatek na hulajnodze uderzył w samochód osobowy Autor komentarza: Rodzic Treść komentarza: Rodzice kupują telefony nagminnie swoim dzieciom żeby czuły się dowartościowane . Rodzicom potrzebna jest edukacja w postaci spotkań z pedagogami ,psychologami w ośrodkach edukacyjnych. RODZICIELSTWO WYMAGA CZASU SPEDZONEGO Z DZIECKIEM I ORESLENIE WZORCA.. JAKO DROGOWSKAZ W PRZYSZLOSCI DLA POTOMKA. Data dodania komentarza: 25.06.2026, 11:51 Źródło komentarza: Ekrany kradną dzieciom czas i zdrowie. Duży problem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama