Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama kebab

Chełm. Konferencja „Wady genetyczne i co dalej”

Stowarzyszenie dla Osób z Niepełnosprawnością Talent Top zaprasza zainteresowanych do udziału w konferencji szkoleniowej „Wady genetyczne i co dalej”.
Chełm. Konferencja „Wady genetyczne i co dalej”

Autor: pixabay/Pexels

W sobotę o godz. 10 będzie można spotkać się z ekspertami z tej dziedziny, wymienić się doświadczeniami i zdobyć wiedzę na ten temat.

- Chciałyśmy przybliżyć temat bardzo ważny w naszym społeczeństwie - wady genetyczne. Są dosyć trudne do zdiagnozowania. Ta konferencja jest po to, by pokazać, na co zwracać uwagę. Nie tylko zresztą diagnoza ma znaczenie, ale także dalsza praca. Warto wiedzieć, do jakich specjalistów się udać, jaką terapię zastosować - mówiła w radiu Bon Ton Małgorzata Eitler, prezes stowarzyszenia.

W gronie zaproszonych do udziału w konferencji specjalistów jest m.in.: genetyk, profesor Robert Śmigiel, psychiatra dr Anna Borkowska czy profesor Anna Prokopiak, pedagog specjalny. 

Spotkanie jest skierowane głównie do pedagogów, dyrektorów szkół i poradni, nauczycieli i terapeutów, ale też rodziców, którym to zagadnienie jest bliskie. Odbędzie się w sali widowiskowej ChbP.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: e-MieszkaniecTreść komentarza: Tyle pieniędzy wydanych a o Gali dowiedziałem się w dniu gali. Super ekstra! Tak trzymać.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 14:40Źródło komentarza: Chełm zapłacił 100 tys. zł za promocję podczas gali boksuAutor komentarza: historiaTreść komentarza: pierdzistołki od picia kawy i "spadaj na drzewo"Data dodania komentarza: 5.12.2025, 12:41Źródło komentarza: W budżetówce płacą więcej niż w firmach prywatnych. Tyle zarabiają PolacyAutor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetarg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama