Do 10 listopada trwała budowa nowej wiaty chroniącej np. przed deszczem. Już jest gotowa i można się pod nią schronić podczas deszczu.
- Teren jest bezpieczny, posiada oświetlenie i monitoring całodobowy. W drewno należy zaopatrzyć się we własnym zakresie. Nie powinno to być drewno zbierane, a tym bardziej cięte z okolic ogniska. Szczegółowy regulamin korzystania z tego miejsca wywieszony jest na tablicy informacyjnej w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca na rowery. Usytuowany został tam również przenośny WC - informuje Piotr Kosmala, rzecznik prasowy Nadleśnictwa Chełm.
Korzystając z wiaty i miejsca ogniskowego, warto pamiętać, żeby śmieci po imprezie zabrać ze sobą.



Napisz komentarz
Komentarze