10 listopada (czwartek) w biurze poselskim Poseł Anny Dąbrowskiej-Banaszek miało miejsce pierwsze spotkanie grupy, której celem jest niesienie wsparcia osobom z autyzmem i ich bliskim. W spotkaniu wzięli udział m.in. Andrzej Stefański i Aleksandra Wodyk z biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Byli również obecni przedstawiciele urzędów i osoby ze spektrum autyzmu (razem z opiekunami).
Jeśli są osoby zainteresowane uczestniczeniem w kolejnych spotkaniach grupy mogą kontaktować się pod nr. tel. 519 322 285 oraz bezpośrednio z biurem poselskim (ul. Lwowska 14a/3).



Napisz komentarz
Komentarze