„W kręgach bliskich naszemu prezydentowi mówi się, że już niebawem go tu nie będzie. Podobno w rządzie planowana jest rekonstrukcja i jego nazwisko mocno przewija się w kontekście jednego z resortów. Myślę, że kilka osób, że tak powiem partyjnych, potwierdzi Wam te doniesienia. Na jego miejsce miałby być komisarz...” - pisze do nas Czytelnik.
Nikt nam tych doniesień nie potwierdził. Postanowiliśmy więc zapytać u źródła, czyli samego prezydenta. Takie pytanie zadała podczas ostatniej rozmowy na antenie radia Bon Ton nasza redakcyjna koleżanka Eliza Kudelska-Nowosad.
Prezydent Jakub Banaszek obiecał, że przed końcem kadencji nigdzie się nie wybiera.
- Ja propozycję wejścia do rządu, konkretnie do Ministerstwa Zdrowia, otrzymałem przed wyborami samorządowymi w 2018 roku i mogę o tym powiedzieć uczciwie. Teraz jestem prezydentem miasta Chełm, mam do zrealizowania listę obietnic. W niektórych punktach idzie dobrze, w niektórych bardzo dobrze, w niektórych jeszcze nie idzie. Zapewniam, że do końca kadencji nigdzie się nie wybieram...
O innych ciekawych i ważnych dla mieszkańców sprawach możecie posłuchać w Pulsie dnia radia BON TON.
Czytaj także:



Napisz komentarz
Komentarze