Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Chełm: W Przedszkolu Miejskim nr 2 kolejne starszaki ślubowały!

Pasowanie na starszaka było podniosłym wydarzeniem dla 6-latków. Jest to ich pierwszy krok do prawdziwej nauki.
Chełm: W Przedszkolu Miejskim nr 2 kolejne starszaki ślubowały!

Autor: Przedszkole Miejskie nr 2

27 października (czwartek) w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Chełmie obyło się "Pasowanie na Starszaka". 

„Ślubuję być dobrym Polakiem!

Być przyjacielem roślin i zwierząt!

Szanować wszystkich ludzi.

Sprawić radość rodzicom i nauczycielom.”

To właśnie słowa przysięgi, które sześciolatkowie wypowiedzieli w tym bardzo ważnym dla nich dniu. 

Pasowania dokonała dyrektor przedszkola, Marta Klajnert. Wśród gości znalazł się Arkadiusz Kwieciński, dyrektor chełmskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie. 

Dzieci pod kierunkiem nauczycielek Renaty Wacewicz i Magdaleny Nowosad zaprezentowały bogaty program artystyczny.

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama