27 października (czwartek) w Przedszkolu Miejskim nr 2 w Chełmie obyło się "Pasowanie na Starszaka".
„Ślubuję być dobrym Polakiem!
Być przyjacielem roślin i zwierząt!
Szanować wszystkich ludzi.
Sprawić radość rodzicom i nauczycielom.” -
To właśnie słowa przysięgi, które sześciolatkowie wypowiedzieli w tym bardzo ważnym dla nich dniu.
Pasowania dokonała dyrektor przedszkola, Marta Klajnert. Wśród gości znalazł się Arkadiusz Kwieciński, dyrektor chełmskiej delegatury Kuratorium Oświaty w Lublinie.
Dzieci pod kierunkiem nauczycielek Renaty Wacewicz i Magdaleny Nowosad zaprezentowały bogaty program artystyczny.
Czytaj także:



Napisz komentarz
Komentarze