Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Tego jeszcze u nas nie było! "Gra Szyfrów" jutro u pograniczników

Z okazji Dni Otwartych w komendzie Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie można będzie odwiedzić wystawę mobilną związaną z "Grą Szyfrów".
Tego jeszcze u nas nie było! "Gra Szyfrów" jutro u pograniczników

Autor: Oddział IPN w Lublinie

Do komendy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie przyjedzie jutro (29 września) Mobilny Showroom promujący 'Grę Szyfrów' - innowacyjny gamingowy projekt edukacyjny Biura Nowych Technologii IPN. Taka atrakcja przewidziana jest w ramach Dni Otwartych chełmskiej komendy.

Wystawa jest aktualnie w trasie po Polsce. Odwiedzi 20 miast. W każdym mieście gości tylko jeden dzień. 

W Chełmie będzie dostępna bezpłatnie. W godzinach 10-13 dla zorganizowanych grup, zaś 13-16 dla osób dorosłych i młodzieży od 13 roku życia (za zgodą rodzica lub opiekuna).

"Gra Szyfrów" jest częścią projektu "Gry w edukacji".  Więcej o niej na stronie: 

Czytaj także:


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama