Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 17:48
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Chełm: Akcja sprzątania świata w naszym mieście już w październiku

"Sprzątanie świata - Polska 2022" - akcja oczyszczania Chełma będzie trwać od 4 do 6 października. Żeby wziąć w niej udział, najpierw należy jednak wypełnić specjalny formularz w Internecie.
Chełm: Akcja sprzątania świata w naszym mieście już w październiku
Autor: MPGK

Akcja "Sprzątanie świata - Polska 2022" odbędzie się w dniach 4, 5, 6 października. Wziąć w niej udział mogą wszyscy mieszkańcy - przedszkolaki, uczniowie, studenci, pracownicy, pracodawcy, urzędnicy i seniorzy. Wszyscy, którzy dbają o ekologię i porządek.

 Żeby wziąć udział w akcji, należy wypełniać specjalnie przygotowany formularz, który znajduje się tutaj: LINK. Grupy mogą wybrać sobie termin i miejsce w Chełmie, gdzie będą chcieli posprzątać. Śmieci będą odbierane z miejsca, które zostanie wskazane w ankiecie. Zgłaszać się można do 1 października.

W trakcie sprzątania można robić zdjęcia i filmiki, które mogą później zostać pokazane podczas Pikniku Ekologicznego. Odbędzie się on 7 października przy Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. Marii Pauliny Orsetti w Chełmie,  od godz. 13 do 15.

Wstęp na tę imprezę będzie bezpłatny. 

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel: 81 747 99 44 lub mailowo pod adresem: [email protected]

 

Czytaj także:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama