Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 01:04
Reklama Reklama formy Pomix

Chmielakowe spotkania taneczne. Ależ to będzie rewia!

Już 24 i 25 września szkoła Top-Art zaprasza na wielkie święto tańca w Krasnymstawie. W tych dniach w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 odbędą się Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych, Grand Prix Senior oraz Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego. Imprezy te wchodzą w skład obchodów Chmielaków Krasnostawskich.
Chmielakowe spotkania taneczne. Ależ to będzie rewia!
Autor: Foto SKa
Źródło: UM Krasnystaw

- Jest nam niezmiernie miło, że nasz turniej, a tym samym miasto Krasnystaw, odwiedzi blisko 600 tancerzy z całej Polski. Tegoroczna edycja chmielakowych turniejów tańca cieszy się jeszcze większą popularnością niż zeszłoroczna, mimo tak naprawdę powolnego startu sezonu turniejowego dla tancerzy. Okazuje się, że pomysł, który wypłynął z Krasnostawskiego Domu Kultury, powrotu do organizacji tej cyklicznej w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych imprezy był zdecydowanie trafiony - mówi Ewa Bień-Szpyt ze Szkoły Tańca Top-Art, współorganizatorka wydarzenia. 

Podczas dwóch obfitych w taneczne emocje dni organizatorzy będą gościli wszystkie możliwe kategorie wiekowe, od maluchów do 7. roku życia, przez młodzież, dorosłych, aż do seniorów. Wszystkich miłośników tego pięknego sportu organizatorzy zachęcają do pojawienia się na tym wspaniałym widowisku. 

- A jeśli patrząc na tańczących artystów, ktoś będzie chciał spróbować swoich sił w tańcu towarzyskim, zapraszamy na zajęcia do Krasnostawskiego Domu Kultury, gdzie odbywają się treningi taneczne. Miejsce u nas znajdzie osoba w każdym wieku - dodaje.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama