Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 17:17
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Spektakl Romans. Monodram Natalii Sakowicz w Chełmie i Krasnymstawie

Natalia Sakowicz to niezależna artystka teatru formy. 22 września przedstawi swój „Romans” krasnostawianom. Dzień później (23 września) jej monodram obejrzeć będą mogli chełmianie.
Spektakl Romans. Monodram Natalii Sakowicz w Chełmie i Krasnymstawie
Źródło: materiał prasowy

- Jestem obietnicą przygody, ekscytującą podróżą w nieznane. Nie wiesz, co cię czeka. Oderwij się od szarej rzeczywistości i popłyń ze mną do lepszego miejsca, gdzie jest przyjemniej, gdzie możesz i czujesz więcej. Odpręż się. Niczym się nie martw. Spełnię twoje najskrytsze marzenia. Czego pragniesz? Ulgi? Wolności? Siły? Dam ci to wszystko, tylko złap mnie, ściśnij, weź ze sobą do domu. Zatraćmy się razem. Cin cin! Za miłość! Za nas! – zachęca do obejrzenia spektaklu aktorka.

Romans” to kolejny po „Pobudce” monodram Natalii Sakowicz. Przedstawienie otrzymało nagrodę publiczności na XXX Alternatywnych Spotkaniach Teatralnych „Klamra” w Toruniu oraz nagrodę „Kryształową Pestkę” na XIII Międzynarodowym Festiwalu Teatrów i Kultury Awangardowej „Pestka” w Jeleniej Górze.

Spektakl powstał w ramach Stypendium Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Młoda Polska dla Natalii Sakowicz na rok 2020 oraz Stypendium Artystycznego Marszałka Województwa Podlaskiego.

Partnerzy spektaklu: Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza Filia w Białymstoku, Teatr Ochoty w Warszawie

W Krasnymstawie „Romans” grany będzie 22 września o godz. 19. Bilety w cenie 20 zł i 30 zł w dniu spektaklu do nabycia w kasie KDK i na www.bilety.krasnystaw.pl. W Chełmie obejrzeć go będzie można 23 września godz. 19. Bilety – 25 zł do kupienia na https://rezerwacje.chdk.chelm.pl.

Nie przegap innych wydarzeń:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama