Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 16:21
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Gm. Białopole. Piknik profilaktyczny już w najbliższą niedzielę!

Wójt Gminy Białopole Henryk Maruszewski oraz gminna komisja rozwiązywania problemów alkoholowych zapraszają na wyjątkowe wydarzenie. Piknik profilaktyczny będzie nie tylko okazją do pożegnania odchodzącego lata, ale przede wszystkim czasem przypominania o problemach osób uzależnionych. Start festynu 18 września o 13.30 na stadionie w Białopolu.
Gm. Białopole. Piknik profilaktyczny już w najbliższą niedzielę!
Autor: Pixabay / Gmina Białopole

Wydarzenie będzie przede wszystkim ukierunkowane na przypominanie o problemach związanych z uzależnieniami i osobach, które się z nimi borykają.  

Wszyscy, którzy w niedzielne popołudnie zechcą odwiedzić stadion w Białopolu, mogą liczyć na wiele atrakcji. Zostanie m.in. wystawiony spektakl profilaktyczny z udziałem sympatycznych maskotek - Pszczółki Mai i Pasikonika Filipa, odbędzie się pokaz baniek mydlanych, przeprowadzony zostanie program animacyjny ze Shrekiem. Zaplanowano też mnóstwo zabaw, biegów sprawnościowych i wiele innych atrakcji. 

Chełmski WORD przygotuje natomiast specjalny symulator dachowania i przeprowadzi warsztaty związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Za dobrą, muzyczną atmosferę będą odpowiadały Borowianki, Kapela na 102, Flowers oraz Remedium. Na zakończenie intensywnego programu wystąpi zespół Mada Bis. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama