Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 16:24
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Chełm: "Polska od Kuchni" - już w niedzielę na Placu Kupieckim!

Pokazy kulinarne Jakuba Steuermarka, degustacja regionalnych dań, konkursy - to tylko część atrakcji zaplanowanych na wydarzenie "Polska od Kuchni".
Chełm: "Polska od Kuchni" - już w niedzielę na Placu Kupieckim!
Autor: Urząd Miasta Chełm

W niedzielę (18 września) od godz. 11 na Placu Kupieckim odbywać się będzie festiwal kół gospodyń wiejskich "Polska od Kuchni". Na uczestników czeka wiele atrakcji. 

Wśród gości będą: Jakub Steuermark, koła gospodyń z woj. lubelskiego oraz regionalni wystawcy. Wydarzenie poprowadzi Agnieszka Dziekan. W programie festiwalu znajdzie się: degustacja regionalnych dań, wybory Miss Wdzięku, koncert zespołu Horyzonty, a także różne konkursy dla odwiedzających. Na specjalnym stoisku Kaufland Polska, uczestnicy wydarzenia będą mieli również okazję poznać artykuły dostępne w sieci Kaufland marki K-Stąd Takie Dobre!. Przeprowadzony tez zostanie konkurs, który sprawdzi wiedzę o sieci i o regionalnych specjałach. Do wygrania będzie sprzęt AGD. Najmłodsi odwiedzający będą mogli wziąć udział w konkursie plastycznym i warsztatach.

Festiwal ma ogólnopolski charakter, a jego uczestnicy maja okazję w 16 województwach dokładnie poznać bogactwo kulinarne i kulturalne poszczególnych regionów.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama