Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 16:52
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Krasnystaw. Dołącz do Szlachetnej Paczki. Bądź dla kogoś nowym startem

Trwa rekrutacja wolontariuszy do tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki w Krasnymstawie i okolicach miasta. Z powodu szalejącej inflacji i drożyzny w tym roku jeszcze więcej rodzin może potrzebować pomocy. Dlatego akcja będzie odbywała się pod hasłem "Bądź nowym startem dla tych, którzy potrzebują wsparcia".
Krasnystaw. Dołącz do Szlachetnej Paczki. Bądź dla kogoś nowym startem

Szlachetna Paczka od 20 lat wspiera potrzebujących. Pomaga im w tym, by zaczęli samodzielnie radzić sobie w życiu. Siłą programu są wolontariusze. To oni spotykają się z rodzinami, które otrzymają potem pomoc, poznają ich historie, określają ich potrzeby i dopasowują rodzaj i formę wsparcia do konkretnej sytuacji. A potem towarzyszą im w ich zmianie życia.

- Właśnie ze względu na to, że to wolontariusze są trzonem tej akcji, nadal trwają ich poszukiwania. Żeby pomoc dotarła tam, gdzie jest największa bieda, potrzebni są ludzie. Poszukujemy więc osób energicznych, lubiących pracę z ludźmi i niebojących się wyzwań, by mogli działać na terenie miasta i powiatu krasnostawskiego - mówi Agnieszka Sulikowska, liderka rejonu Krasnystaw.

Aby zostać wolontariuszem Szlachetnej Paczki, trzeba mieć co najmniej 22 lata i wypełnić krótki formularz na stronie „www.SuperW.pl”. Potem jest rozmowa z liderem rejonu i szkolenie. Nabór wolontariuszy potrwa do końca września.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama