Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 00:48
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Olimp na podium! Czworo zawodników wraca z sukcesem z Zamościa

Sebastian Orzeł, zawodnik sekcji podnoszenia ciężarów klubu Olimp Chełm, znów nie miał sobie równych. Tym razem zdominował rywali podczas rozgrywanego w Zamościu Ogólnopolskiego Puchar Roztocza będącego jednocześnie Memoriałem im. Tadeusza Skąmskiego. Dobry występ zanotowały także trzy reprezentantki chełmskie Olimpu, zdobywając przy okazji nowe i cenne doświadczenie.
Olimp na podium! Czworo zawodników wraca z sukcesem z Zamościa

Sebastian Orzeł sięgnął po złoty medal, a przy okazji pobił swoje rekordy życiowe. Oprócz niego, o sukcesach mogą również mówić jego klubowe koleżanki, dla których był to debiut w takich zmaganiach. Karolina Dubij zajęła czwartą lokatę i pobiła rekord w rwaniu, z kolei Martyna Dubij zakończyła zmagania na piątym miejscu.

- Zrealizowałyśmy założony plan i jesteśmy zadowolenie ze startu. Teraz skupiamy się na technice przy zwiększaniu obciążeń, szczególnie że przygotowujemy się do Mistrzostw Świata w trójboju, które rozegrają się w słowackiej Trnawie - podsumowują siostry Dubij.

Czwarta lokata przypadła również Zofii Trockiej, również reprezentującej Olimp Chełm.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama