Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 17:12
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Góra medali Skorpiona. Historyczne zmagania we Włodawie

I Włodawski Turniej Kickboxingu i Taekwondo o Puchar Starosty Włodawskiego zorganizowany przez miejscowy MKS Mechanik sekcję Skorpion zgromadził ok. 60 młodych adeptów sportów walki. Zmagania odbyły się w Zespole Szkół Zawodowych nr 1 i II LO we Włodawie.
Góra medali Skorpiona. Historyczne zmagania we Włodawie

Chłopcy i dziewczęta rywalizowały ze sobą w czterech konkurencjach, startowały także w różnych formach walk kickboxerskich. Wychowankowie sekcji Skorpion włodawskiego Mechanika trenowani przez Sylwestra Protasa i Małgorzaty Chomy, brązowej medalistki mistrzostw świata full contact junior, udowodnili, że są doskonale przygotowani, ponieważ zdobyli w sumie 22 medale.

- Najlepszą zawodniczką turnieju została nasza zawodniczka, dwunastoletnia Karolina Bruchacka, która sięgnęła po trzy złote krążki, a w finale czwartej konkurencji zaledwie jednym punktem uległa rywalce z Łopiennika Górnego trenowanej przez Dariusza Zawadę - mówi Sylwester Protas. - Wyróżnienie otrzymała także inna jego wychowanka, Kornelia Paraficz, zdobywając dwa złote i dwa srebrne medale, a także nagrodę rzeczową, czyli profesjonalne rękawice do kickboxingu.

W pojedynkach kadetek starszych złoto zdobyła Julia Oszust, uczestniczka Mistrzostw Polski w różnych formach. Krążki z najcenniejszego kruszcu w swoich kategoriach to również trofea Marcela Kościuczyka oraz Igora Baldassary.

- Do wyróżniających się zawodników można zaliczyć również Igora Kokuszko z Łopiennika Górnego, Jakuba Sawkę z Włodawy, a także Nikodema Kołtuna ze Starego Brusa - dodaje Sylwester Protas.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama