Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 00:23
Reklama Reklama formy Pomix

Freak Dance Academy z Mistrzostwem Świata!

Krasnostawskie tancerki po raz kolejny udowodniły, że nie mają sobie równych. Jedna z formacji sięgnęła bowiem po najwyższe trofeum podczas Mistrzostw Świata IDO Disco Dance & Disco Freestyle, które odbyły się w szwedzkim mieście Katrineholm. Tancerki rywalizowały tam z ponad 1200 rywalami z 16 krajów.
Freak Dance Academy z Mistrzostwem Świata!

Najwyższą lokatę w swojej kategorii zajęła Formacja Freak Dance Kids.

- Jesteśmy bardzo dumni i wzruszeni, a cudownym uczuciem było usłyszeć hymn Polski, kiedy nasza grupa stała na najwyższym stopniu podium - mówi Izabela Ćwir-Drzaga, trenerka i założycielka Freak Dance Academy. - Jeszcze kilka miesięcy temu mogliśmy o tym tylko pomarzyć, ale ciężką pracą i wiarą we własne możliwości udało nam się te marzenie spełnić. Nie zatrzymujemy się jednak i pracujemy nad nową choreografią. Od października intensyfikujemy treningi i będzie przygotowywać się do marcowym Mistrzostw Polski.

W zmaganiach w Szwecji progres odnotowały też dwie inne formacje. Grupa Freak Dance Junior dotarła do ósmego miejsca, podczas gdy na Mistrzostwach Europy zajęła jedenaste. Natomiast Mini Formacja Freak Dance White zakończyła turniej w Katrineholm na dwunastej lokacie, poprawiając zdobycie 42 lokaty w Mistrzostwach Europy.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama