Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 16:05
Reklama Chełmskie Niedźwiedzie Biznesu 2021 - Trwa głosowanie! Niebawem SMS-owe!

Arleta buduje formę! Przed nią ważne zawody

Arleta Jaskuła, chełmianka specjalizująca się w womens bikini, czyli jednej z kategorii sportów sylwetkowych, wzięła udział w zmaganiach NPC. Rozegrały się one w hali Ptak EXPO w Warszawie i były połączone z FIWE Trade Show, czyli największymi targami branży fitness, zarówno w Polsce, jak i w Europie Środkowo-Wschodniej.
Arleta buduje formę! Przed nią ważne zawody

Stołeczne zmagania były bardzo silnie obsadzone, ponieważ startowało w nich kilkuset kulturystów z całego świata. Arleta Jaskuła rywalizowała w womens bikini w kategorii wzrostowej 158-159 cm, w której sędziowie brali pod uwagę przede wszystkim proporcje i masę mięśniową.

- Wyszłam na scenę z dziewczynami o smukłych sylwetkach i z wizualnie mniejszą gęstością mięśni, więc myślę, że to mogło mieć znaczenie w ocenie jury - mówi Arleta Jaskuła. - Nie udało się zająć miejsca na podium, ale sam udział to dla mnie wygrana, ponieważ to naprawdę prestiżowa impreza. Z każdym kolejnym udziałem widzę własny progres, a to mobilizuje mnie do dalszej ciężkiej pracy.

Zawody w Warszawie nie był docelowe dla chełmianki, ponieważ traktowała je jak "przetarcie" przed startem, który czeka ją za miesiąc. 22 października weźmie udział w Fitness Authority Super Cup of Poland, a dzień później w Fitness Authority Champions Golden Cup Pro Qualifier. Oba turnieje również odbędą się w stolicy naszego kraju.

- Przygotowania do zmagań w sportach sylwetkowych to tak naprawdę cały styl życia - dodaje Arleta Jaskuła. - Ja trenuję od czterech lat, a pierwszy raz wyszłam na scenę w 2019 r. Wszystko opiera się na trzymaniu schematów co do diety i ćwiczeń, a tym drugim poświęcam kilka godzin dziennie. Daje mi to ogromną satysfakcję i napędza do działania.

Czytaj także:

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
KOMENTARZE
Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: mikiTreść komentarza: wita ma chronić od wiatru śniegu itp a tu jakiś daszek - głupek bez wyobraźni to zaprojektował. Druga sprawa to źle ustawione śmietniczki co zasłaniają drogę - np wyjazd z Kochanowskiego na Włodawską albo Popiełuszki na ReformackąData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:42Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiaryAutor komentarza: MiejscowyTreść komentarza: Drogi w tej gminie nie wyglądają lepiejData dodania komentarza: 02.10.2022, 06:35Źródło komentarza: Gm. Białopole. Nie dostała na węgiel i marznie. Urzędnicy ją zbyli...
Reklama
Reklama