Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy

Chełm: Spotkanie w sprawie infrastruktury rowerowej trwało ponad 2 godziny

Podczas środowej dyskusji na temat rowerowej infrastruktury w mieście padło kilka propozycji. Była też informacja urzędników na temat bieżących działań dotyczących ścieżek rowerowych.
Chełm: Spotkanie w sprawie infrastruktury rowerowej trwało ponad 2 godziny

Autor: Urząd Miasta Chełm

Wzięła w nim udział garstka zainteresowanych tematem mieszkańców oraz przedstawiciele magistratu: Radosław Popławski, zastępca dyrektora departamentu architektury, geodezji i inwestycji oraz Aleksander Wiącek, główny specjalista ds. infrastruktury rowerowej. Dyskusja jednak trwała 2,5 h. 

Padło wiele propozycji ze strony mieszkańców. Urzędnicy zaś poinformowali o planach ubiegania się o zewnętrzne środki na realizację przedsięwzięcia, które związane będzie z przebudową ścieżek rowerowych. Ponadto opowiedzieli o aktualnych działaniach, mających na celu poprawę infrastruktury i jej utrzymania. 

Osoby, które mają propozycje w zakresie rowerowej polityki w mieście, mogą przesyłać je na adres: [email protected] (w tytule należy wpisać "Polityka rowerowa").


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama