Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Chełm: Podczas święta Straży Miejskiej wręczono 5 awansów [ZDJĘCIA]

29 sierpnia przypadało święto Straży Miejskiej. Chełmscy funkcjonariusze otrzymali gratulacje i życzenia od prezydenta miasta, wiceprezydent i dyrektor departamentu organizacyjnego.
Chełm: Podczas święta Straży Miejskiej wręczono 5 awansów [ZDJĘCIA]

Autor: Urząd Miasta Chełm

Strażnicy miejscy mają za zadanie dbać o bezpieczeństwo i dobro mieszkańców oraz o porządek publiczny. W ostatnim czasie funkcjonariusze wspierali też walkę ze skutkami pandemii koronawirusa i byli aktywni podczas organizowania pomocy uchodźcom z Ukrainy. Święto Straży Miejskiej było idealną okazją, aby wręczyć awanse pięciu funkcjonariuszom.

W poniedziałek (29 sierpnia) miało miejsce święto Straży Miejskiej. Gratulacje i słowa uznania przekazali funkcjonariuszom prezydent miasta Chełm Jakub Banaszek, zastępca prezydenta Dorota Cieślik oraz dyrektor departamentu organizacyjnego Aleksandra Michalec. 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama