Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Chełm. Dwieście lat dla pań! Kolejne stulatki w naszym mieście

Pani Marianna obchodzi dziś swoje setne urodziny. Świętuje z nią rodzina, jednak do życzeń dołączyli się też urzędnicy. Pod koniec zeszłego tygodnia setne urodziny obchodziły również pani Jadwiga Pijanowska i pani Stefania Stajniak. Wszystkiego najlepszego!
Chełm. Dwieście lat dla pań! Kolejne stulatki w naszym mieście
Goście u pani Marianny Ponisz

Autor: Urząd Miasta Chełm

Dzisiaj (26 lipca) do grona stulatek dołączyła pani Marianna Ponisz. Jubilatkę odwiedzili urzędnicy z naszego miasta. Upominki oraz listy gratulacyjne pani Marianna otrzymała od Doroty Cieślik, zastępcy prezydenta Chełma, Moniki Zaborek-Turewicz, dyrektor departamentu spraw obywatelskich, Anny Szalast, dyrektor MOPR iAnny Dąbrowskiej Banaszek, poseł na Sejm RP oraz od przedstawicieli ZUSu.

W piątek swoje urodziny obchodziły również pani Jadwiga Pijanowska oraz pani Stefania Stajniak. Obie panie nadal cieszą się świetną kondycją fizyczną i charyzmą. Poczucie humoru je nie opuszcza. Doczekały się też już praprawnuków!a

Jubilatki odwiedzili: sekretarz miasta Chełm Renata Ciepłowicz, dyrektor departamentu spraw obywatelskich UM Chełm Monika Zaborek-Turewicz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie Anna Szalast oraz Aleksandra Jarosz, dyrektor Biura Poselskiego Poseł na Sejm RP Anny Dąbrowskiej-Banaszek. 

Życzenia złożyli również przedstawiciele ZUS i KRUS. 

pani Jadwiga Pijanowska
pani Stefania Stajniak

Wszystkim Jubilatkom życzymy zdrowia i radości. No i oczywiście kolejnych 100 lat!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama