Urzędnicy z ratusza dostali wizualizację nowych wiat przystankowych. Ustawione zostaną w 38 miejscach na terenie miasta. W 40 lokalizacjach pojawią się tablice Systemu Dynamicznej Informacji Pasażerskiej.
- W dwóch nie będzie nowych wiat (nie było możliwości ich ustawienia), lecz wyłącznie tablice - przekazał Damian Zieliński z gabinetu prezydenta.
Oprócz tradycyjnych wiat pojawią się również trzy tzw. zielone przystanki (przy parku przy ul. Lubelskiej, przy skrzyżowaniu I Pułku Szwoleżerów i Słowackiego oraz przy stadionie przy I Pułku Szwoleżerów) oraz dwa wyposażone w klimatyzację i system ogrzewania (przy Placu Gdańskim i Szpitalu).
Montaż oraz oddanie do użytku nowych wiat przystankowych planowane jest na jesień tego roku.


Czytaj także:
- Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...
- Chełm. Dwie rady osiedla bez przewodniczących. Krzywicki wygrał w Śródmieściu
- CHKS Arka Chełm gotowa na nowy sezon! Cel to I liga
- Gm. Chełm. Festyn ludowy już 10 lipca!



Napisz komentarz
Komentarze