Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 07:49
Reklama

Chełm. Powstał nowy klub w radzie miasta

Klub Radnych "Chełmianie" to nowa inicjatywa czterech miejskich samorządowców. Jego przewodniczącym jest Kamil Błaszczuk.
Chełm. Powstał nowy klub w radzie miasta

Oprócz niego klub tworzą: Mariusz Kowalczuk, Piotr Malinowski i Elżbieta Ćwir. Jakie są jego założenia i kto jeszcze zasili jego skład? Jak przekazał nam Kamil Błaszczuk, dowiemy się o tym w najbliższych dniach podczas konferencji prasowej.

"Chełmianie" to już piąty klub radnych działający w mieście. W skład klubu radnych Prawa i Sprawiedliwości wchodzą: Mirosław Czech (przewodniczący), Longin Bożeński, Adam Kister, Agnieszka Ostrowska, Edyta Rożek i Dorota Rybaczuk. Klub radnych Koalicji Obywatelskiej tworzą: Marek Sikora (przewodniczący), Dariusz Grabczuk, Piotr Jabłoński, Katarzyna Janicka i Tomasz Kazimierczak. W klubie radnych "Porozumienie dla Chełma" są: Piotr Krawczuk vel Walczuk (przewodniczący), Ryszard Dżaman, Joanna Lis i Irena Machowicz, a w klubie "Polska 2050": Stanisław Mościcki (przewodniczący), Maciej Baranowski i Tomasz Otkała.

Jedyną niezrzeszoną radną pozostaje aktualnie była prezydent Chełma Agata Fisz.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do BiałopolaAutor komentarza: ahchkoTreść komentarza: czemu nie dziwi, że Okuninka xDData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:05Źródło komentarza: Okuninka. Cztery kobiety pobiły się na dyskoteceAutor komentarza: Też mieszkaniecTreść komentarza: Na razie Henio musi czekać bo nie jest jeszcze Starostą.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:00Źródło komentarza: Gm. Białopole. Remont powiatówek znacznie się oddala
Reklama
Reklama