Prezydent otrzymał podczas sesji Rady Miasta wotum zaufania od radnych. Wszyscy obecni na posiedzeniu głosowali za uchwałą. Nawet radni będący w opozycji. 21 osób z rady poparło działalność prezydenta. 2 osoby nie głosowały, bo były nieobecne.
Przed głosowaniem przedstawiono opinię Regionalnej Izby Obrachunkowej w sprawie wykonania budżetu za ubiegły rok. Była pozytywna, choć skład orzekający zwrócił uwagę na bardzo niskie zrealizowanie budżetu obywatelskiego – „poniżej 5 proc. w stosunku do wielkości planowanych”. Sprawozdanie z wykonania budżetu oceniły też komisje rady miasta.


Napisz komentarz
Komentarze