Nagrody dostało 16 uzdolnionych uczniów z naszego miasta. Wśród nich znaleźli się: Magdalena Gwarda (SP1), Weronika Stawarek (SP 2), Filip Banaszek (ZSP 3), Miłosz Lipczuk (SP 4), Szymon Górnicki (SP 5), Viktoria Bartosz (SP 6), Seweryn Szarpak (SP 7), Oliwier Oleszczuk (I LO), Monika Matejuk (II LO), Mateusz Jeleński (IV LO), Martyna Bzyta (ZSEiM), Marta Sołdaczuk (ZSBiG), Emilia Fijałko (ZSGiH), Urszula Ślusarska (ZST), Michał Kamiński (ZSEiT), Kamila Surdel (ZWiPPP nr 1).
Nagrodzeni prymusi otrzymali listy gratulacyjne oraz książki i albumy.
Gratulujemy!


Napisz komentarz
Komentarze